ženšen, ženšenové produkty, produkty z červeného ženšenu, korejský červený ženšen, zdravé funkční jídlo, doplňky stravy, korejský ženšen, panax ženšen, korejský panax ženšen, červený ženšen, korejský červený ženšen, fermentovaný ženšen, fermentovaný červený ženšen, korejský červený ženšen - extrakt, korejský ženšenový prášek, korejský červený ženšen extrakt, korejský červený ženšen extrakt práškový, fermentovaný červený ženšen extrakt práškový, kořen červeného ženšenu, korejský červený ženšen nápoj, ženšenový čaj, korejský červený ženšenový čaj, fermentovaný červený ženšen extrak prášek tablety, korejský fermentovaný červený ženšen extrakt, ženšenové cukrovinky, korejské lingzhi, lingzhi čaj, houby lingzhi

 • O společnosti
 • O ŽENŠENU
Fermentovaný červený ženšen - Pro vaše zdraví

  O společnosti

 • Vítáme vás
 • Historie
 • Struktura společnosti
 • Certifikáty
 • Galerie
 • Kde nás najdete?
 • Zákaznické centrum: +420 730 811 799 / info@kgeceurope.cz
Vítáme vás

Značku LAVIVANT uvedli do života na konci roku 2014 tři zakladatelé – Robert a Luboš z Brna a Pilyong z jihokorejského Soulu. LAVIVANT je latinský výraz pro „dlouhý život“, proto i slogan, který je součástí názvu značky, nese heslo „Cesta zdraví“ či v angličtině „The Road to Health“. Pilyong je spoluvlastníkem a manažerem rodinné společnosti, která zpracovává ženšen s tradicí od roku 1995 a je držitelem řady patentů.

Naše spojení dalo vzniknout značce LAVIVANT.


LAVIVANT je naše krédo a smysl. Abychom byli sami spokojeni, musí být spokojeni i naši zákazníci. Náš slogan není klišé, ale naše přesvědčení. Proto přicházíme k vám zákazníkům s nabídkou kvality, produktu, který sami užíváme více než dva roky a o jehož kvalitě a velmi dobrých účincích jsme se přesvědčili na vlastní kůži.

LAVIVANT je určen pro ty, kteří to myslí se svým zdravím vážně. Pro ty z vás, kteří věnují alespoň malou chvilku tomu, aby si přečetli nejen o ženšenu a jeho blahodárných účincích na organismus, ale třeba i o tom, jaké druhy ženšenu existují a jaké hodnoty určují jeho kvalitu.

LAVIVANT je jedině o kvalitě, proto vám v první fázi nabízíme pouze dva produkty ve formě extraktu, které díky tomu, že se u nich dostavují pozitivní účinky v krátkém čase, považujeme za nejúčinnější. Extrakt LAVIVANT je 100% přírodní ženšen bez jakýchkoliv příměsí. Vyrábí se z šestiletého korejského červeného ženšenu s vysokým obsahem saponinů (80 mg/g). Lahvička, která obsahuje 30denní kúru, stojí 590 Kč – do svého zdraví tedy denně investujete pouhou dvacetikorunu.

Kvalita je správná cesta.
Cesta zdraví je LAVIVANT.

Robert, Luboš a Pilyong.